Easi-Chelsea – sukurta Easigrass

Pirmoji Čelsio Karališkosios sodininkystės draugijos auksinį medalį pelniusi žolė

Easi-Chelsea Artificial Grass

Easi-Chelsea dirbtinė žolė

Didžiuojames, kad ši žolė iškovojo aukso medalį 2012-ųjų visame pasaulyje garsioje Čelsio Karališkosios sodininkystės organizacijos (RHS) gėlių parodoje. Esame vienintelė dirbtinės žolės kompanija parodos istorijoje, kuriai buvo suteikta teisė pademonstruoti meistrystės kokybę pristatant šį nuostabios išvaizdos dirbtinės žolės produktą, kurį vertino teisėjai. Pirmasis produktas, rinkoje pristatęs ypač minkštus šerelius, jis išlieka populiarus klientų tarpe.

Minkšta, tačiau patvari, ši dirbtinė žolė idealiai tinka sodams ir yra itin populiari balkonuose. Ją labai lengva prižiūrėti, o dėl unikalaus sausos žolės užpildo produktas atrodo natūraliai ir yra malonus liesti. Būtent tai ir padarė įspūdį teisėjams minėtoje parodoje. Džiaugiamės, kad galime pardavinėti šį produktą visame pasaulyje dėl jo didžiulio pripažinimo. Tai – aukščiausios klasės produktas.

Čelsio Karališkosios sodininkystės draugijos gėlių parodos aukso medalio laimėtoja

Du kartus laimėjusi medalį, Easigrass džiaugiasi puikiu pasirodymu Karališkosios sodininkystės draugijos parodoje Čelsyje praėjusią gegužę su Tony Smithu ir Johnu Lewisu, kuris čia lankėsi pirmą kartą.