EASI-MAYFAIR – SUKURTA EASIGRASS

Daugybę apdovanojimų pelniusi aukščiausios klasės žolė

Easi-Mayfair Artificial Grass

EASI-MAYFAIR DIRBTINĖ ŽOLĖ

Mūsų rinktinė aukščiausio lygio žolė. Ilgus metus tobulintas siekiant atitikti britų standartus, šis unikalus ypač minkštas produktas susilaukė pripažinimo ir buvo įvertintas medaliais Čelsio gėlių parodoje. Iki šiol dirbtinės žolės pramonėje apie jį netyla kalbos. Dėl savo neįtikėtino minkštumo ir sauso žolės užpildo tai yra tikroviškiausiai atrodanti žolė rinkoje. Tai neabejotinai geriausia žolė, kurią galima įrengti kiekviename sode ar balkone.

Kadangi reikalauja labai mažai priežiūros, ji idealiai tinka erdvėms, kur laiką leidžia vaikai, naminiai gyvūnai bei 365-ias dienas per metus vyksta šeimos linksmybės. Mūsų kompanijos tinkle visame pasaulyje dirba tik patys profesionaliausi dirbtinės žolės įrengimo specialistai, tad visa tai gali būti įrengta jūsų sode. Patikiname, kad galėsite džiaugtis nepriekaištinga veja, kurios pavydės visi kaimynai. Ji paprasčiausiai yra GERIAUSIA.

Čelsio Karališkosios sodininkystės draugijos gėlių parodos aukso medalio laimėtoja

Du kartus laimėjusi medalį, Easigrass džiaugiasi puikiu pasirodymu Karališkosios sodininkystės draugijos parodoje Čelsyje praėjusią gegužę su Tony Smithu ir Johnu Lewisu, kuris čia lankėsi pirmą kartą.